…історія нас горем вчить,
Щоб не забулось незабутнє.
Бо там, де пам’ять не мовчить,
Там щастям повниться майбутнє.

До Дня пам’яті жертв Голодомору Павло Самодай декламує вірш.

27.11.2020 в школі були проведені інформаційні заходи #Голодомор87 на вшанування пам’яті жертв трьох голодоморів – Голодомору 1932 – 1933 років та масових голодів 1921 – 1923 і 1946 – 1947 років. Особливу увагу приділено поширенню знань про трагічні сторінки історії нашої країни, осмисленню обставин виникнення, перебігу та наслідків творення голоду тоталітарним режимом.
– Бібліотекарі нашої школи Сірик В.В. та Голота Г.А. підготували книжково-ілюстративну виставку науково-популярної літератури «Забуттю не підлягає»
– Класним керівником Марусяк О.М. було проведено бесіду в 6-В класі за темою
«Вогонь скорботи в серці навіки»;
– Вчитель історії Резвухіна Л.О. провела в 9-А, 9-Б, 9-В, 10-А, 10-Б, 11-А класах інформаційні години «Страшні роки голодомору;
Учасників освітнього процесу запрошено 28 листопада приєднатись до акції «Засвіти свічку».
Не дай голосам згаснути.
Запали свічку пам’яті в День вшанування пам’яті жертв Голодомору!