Радісна новина!
Команда «Ірпінська Січ» Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 17 перемогла :trophy: у міському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Наше 1-ше місце!

Поринути у світ козацтва та відчути себе справжнім захисником. Це відчули сьогодні учасники міського етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Програма проведення гри включала 9 видів змагань: смуга перешкод, впоряд, відун, рятівник, тактична підготовка, пластун, метання гранат, саперна підготовка, стрільба.
Змагання пройшли організовано завдяки професіоналізму та злагодженим діям суддів, спільним зусиллям керівників роїв, організаторів гри. Величезна подяка Управління освіти і науки Ірпінської міської ради Татьяна Панасюк Сергей Забавский та директору школи Іван Пташник.

Наша команда буде представляти місто на обласному етапі гри. Тож бажаємо команді сил, терпіння, наснаги та перемоги, адже в єдності та злагодженості наша сила.