Сьогодні у школах Ірпінської громади відлунав останній дзвоник. Святкові лінійки були переважно для випускних класів, адже для них це останнє свято у школі, тому випускники постаралися  зробити так, щоб цей день запам’ятався на все життя.

Випускники Ірпінської школи 17 разом із директором “запалили” школу. Прощальний вальс 11-А класу переріс у динамічну танцювальну презентацію. У фіналі, якої з’явилися класна керівниця випускників та директор школи.

Виступ завершився під овації присутніх батьків, учителів та учнів школи, які спостерігали за дійством з вікон навчального закладу.

“Школа номер 17 передає вітання і кидає виклик іншим школам нашого міста. Хай покажуть свій клас танцю на останній дзвоник”, – звернувся директор Іван Пташник.