З 25 лютого по 10 березня в Ірпінському академічному ліцеї “Мрія” проходив художній онлайн-конкурс “#Воля-FEST”, приурочений до річниці від дня народження Лесі Українки та Тараса Шевченка. Учасники подавали на конкурс записи відео декламування поезії, виконання пісні, а також малюнки за творчістю вище вказаних поетів, які були опубліковані на сторінці ліцею у Фейсбук. Всього було представлено 87 робіт, оцінювати які довелось журі у складі Анни Коби (заступника директора ліцею з навчально-виховної роботи, вчителя початкових класів), Ірини Рижкової- (заступника директора ліцею з виховної роботи, вчителя музичного мистецтва), Вероніки Курінної (вчителя української мови та літератури), Олени Марусяк (вчителя української мови та літератури), Ганни Гусьєвої (вчителя мистецтва).

17 березня відбулось нагородження переможців конкурсу, якими стали:

Номінація “Художнє читання”: 1 місце – Дубовченко Вікторія (1-А), Паляничко Варвара (2-Б), Правик Богдана (3-Ж); 2 місце – Петрук Олександра (1-А), Пивоваров Даниїл (2-А), Зубричева Аліна (3-Б), Федюніна Анастасія (4-К); 3 місце – Лагода Діана (1-Д), Хілінська Анна (2-Д), Бойко Діана (3-Б), Бабак Маргарита (4-Д)

Номінація “Вокал”: 1 місце – Лисюк Іванна (1-Д), Широкова Маргарита (4-З); 2 місце – Зубричева Аліна (3-Б); 3 місце – Шутович Діана (3-В)

Номінація “Малюнок”: 1 місце – Гайчук Софія (8-А); 2 місце – Шпак Ангеліна (4-Б); 3 місце – Гушинець Максим (4-Ж)

Особливою відзнакою від членів журі було нагороджено Глембоцьку Кіру (2-А). Приз глядацьких симпатій за найбільшу кількість “вподобайок” отримала Мілана Митрофанова (2-Е). Також поза конкурсом окремо відзначено відео-роботи Олени та Віри Світлицьких і колективну творчість учнів 8-А класу.

Підсумком проведення конкурсу стало відкриття нових імен талановитих учнів ліцею, а також пробудження зацікавленості до творчості Лесі Українки і Тараса Шевченка у величезної кількості учасників навчального процесу.

Рекомендовані новини