Вчора в Ірпінському академічному ліцеї “Мрія” відбулася зустріч учнів 10 класу з військовослужбовцем ЗСУ Дмитром Катричем

Дмитро з перших днів повномасштабного вторгнення захищає Україну та проходить службу в окремій механізованій бригаді. В ході зустрічі він розповів ліцеїстам про складнощі військової служби та побратимів, які допомагають вижити під час боїв. Діти із захватом слухали та ставили запитання, які стосуються воєнних подій.

Дмитро наголосив, що захист своєї Батьківщини – це обов’язок й свята справа кожного громадянина України. Вона вимагає від людей сміливості, честі, відваги та самовіддачі.

Даний захід пройшов у рамках національно-патріотичного виховання учнівської молоді та є продовженням циклу зустрічей учнів закладів освіти Ірпінської громади із захисниками України, які наразі перебувають в епіцентрі активних бойових дій і боронять свободу та незалежність нашої країни.