Першої суботи лютого в Ірпінському академічному ліцеї “Мрія” відбулась традиційна зустріч випускників, які змогли попри всі життєві перешкоди знову завітати до рідного навчального закладу. Захід пройшов у вигляді благодійного концерту на підтримку ЗСУ, під час якого вдалось зібрати 8792 грн. Перед початком концерту відбулось урочисте відкриття пам’ятної дошки вчителям, які відійшли у засвіти. На захід завітали випускники ювілейних 1994, 2004, 2019 та інших років. Випускник 20-річної давнини – голова Ради ліцею та депутат Ірпінської міської ради Петро Король також пригадав найяскравіші спогади, пов’язані зі школою.

У концерті взяли участь вихованці вокальної студії “BRAVO” (керівник – Рижкова Ірина), танцювальної студії “Galaxy dance” (керівники – Козяр Сергій, Наталья Олещенко-Гончар ), скрипалька Darina Lagodna .

Попри нелегкі часи спробували відродити гарну традицію зустрічі випускників у першу суботу лютого. Захід відбувся у теплому родинному колі рідної школи N17 – Ірпінського академічного ліцею “Мрія”. Дякуємо, що завітали! Єднаймося заради перемоги!!! 💛💙