Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17

Ірпінської міської ради  Київської області

вул. Тищенка, 10, м. Ірпінь, 08200, тел. (04597) 63-333, тел/факс (04597) 63-869

e-mail: school17_irpin@ukr.net Код ЄДРПОУ І.К.25951386

____________________________________________________________________________

30.03.2020р.                                                                                            № 45-О

Про продовження карантину

у Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17

На виконання Законів України «Про захист населення  від інфекційних хвороб» і «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  2019-nCoV» із змінами, внесеними постановами  Кабінету Міністрів України  від 16.03.2020 р. №215 та від 25.03. 2020 р. №239, наказу Міністерства освіти і науки України від 26 березня 2020 року №458 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки від 16 березня 2020 року №406», листа Міністерства освіти і науки України від 23.03.2020 № 1/9-173 щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину, наказу департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації від 18.03.2020 р. №69 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню COVID-19» зі змінами, наказу департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації від 27.03.2020 року №73 «Про внесення змін до наказів департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації від 11.03.2020 №64 та від 18.03.2020 №69», відповідно до протоколу № 10 від 26.03.2020 р. позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ірпінської міської ради, наказу управління освіти і науки Ірпінської міської ради Київської області від 30.03.2020 р. № 64-О «Про продовження карантину у закладах освіти міста Ірпеня, селищ  Гостомель, Коцюбинське, Ворзель» та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  2019-nCoV

наказую:

1. Продовжити карантин у закладі загальної середньої освіти до 24 квітня 2020 р.
  2. Ужити необхідних організаційних заходів щодо продовження термінів призупинення  освітнього  процесу.
  3. Забезпечити виконання навчальних планів та програм на час карантину    (з 06.04.2020 по 24.04.2020 р.) за рахунок ущільнення навчального матеріалу, інтенсифікації навчання, використання засобів та технологій  дистанційного навчання, інших форм і методів.
  4. Організувати на час карантину освітній процес закладу (навчання учнів, встановлення режиму роботи, проведення обліку навчальних занять та оплату праці  працівників) відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України (лист від 23.03.2020 року № 1/9-173 «Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину»).
  5. Вжити заходів щодо відновлення з 06.04.2020 року, за погодженням з батьками учнів, педагогічного патронажу шляхом використання технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей закладу освіти, педагогічних працівників та учнів.
  6. Продовжити роботу працівників закладу у дистанційному режимі відповідно до Методичних рекомендацій  щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 04 жовтня 2006 року №359.
  7. Сприяти участі педагогічних працівників у онлайн конференціях, майстер-класах, вебінарах, курсах.
  8. Забезпечити інформування педагогічних працівників, здобувачів освіти та їхніх батьків про організацію роботи закладу нас час карантину. Розмістити інформацію на офіційних сторінках закладу освіти у соціальних мережах та сайті закладу.
  9. Інформувати учасників освітнього процесу щодо заходів запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, та інших гострих респіраторних інфекцій, дій у випадку виявлення ознак захворювання.
  10. Виконувати рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
  11. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Король О.П., Климовій Н.М.:
    1. Взяти під особистий контроль виконання навчальних планів та програм із застосуванням дистанційних технологій навчання під час організації освітнього процесу.
  12. Заступнику директора з виховної роботи Говрас М.С.:
    1. Перенести на інші терміни (після покращення епідемічної ситуації) проведення культурно-масових та спортивно-оздоровчих заходів.
  13. Заступнику директора з адміністративно-господарської роботи Олійник Г.О.:
    1. Забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних вимог, проведення профілактичних та дезінфекційних заходів для попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, та інших гострих респіраторних інфекцій.
    1. Вжити заходів для підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій приміщень закладів освіти.
  14. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                          Л.В.Литвин