1 вересня на подвір’ї Ірпінського академічного ліцею “Мрія” традиційно відбулось урочисте відкриття нового 2023-2024 навчального року та пролунав перший дзвінок. Заходи відбувались впродовж усього дня, щоб охопити велику кількість дітей, які навчаються у нашому навчальному закладі. На святі діти пригадали правила поведінки під час повітряної тривоги, затанцювавши руханку з учнівським активом ліцею, послухали настанови директора та розважилися із вихованцями вокальної студії “BRAVO” і танцювальної студії “Galaxy Dance”.

Традиційно своїм візитом та добрим словом потішили наші гості заступник голови Ірпінської міської ради Юлія Петрівна Устич та депутат Петро Петрович Король. Після урочистостей діти разом зі своїми класними керівниками червоною доріжкою крокували до Країни знань.

Під час проведення свята тривала акція “Замість квітів – донат”, завдяки якій вдалось зібрати ❗️❗️❗️118 265 грн❗️❗️❗️ Ми вдячні усім батькам, вчителям, учням, хто підтримав цю ініціативу. Кошти будуть спрямовані на допомогу батькам-воїнам, діти яких навчаються у нашому ліцеї.

Новий навчальний рік розпочато! З Богом!