14 червня 2023 року в Ірпінському академічному ліцеї “Мрія” відбулось урочисте вручення свідоцтв про базову середню освіту випускникам дев’ятих класів. Цього року свідоцтва отримали учні чотирьох класів – 9-А (класниний керівник Гайчук Леся Степанівна), 9-Б (класний керівник Дмитренко Олена Василівна), 9-В (класний керівник Устименко Оксана Борисівна) та 9-Г (класний керівник Дерев’янко Віталій Дмитрович). Отримавши документ про досягнення першої важливої сходинки у житті, багато випускників продовжить навчання у десятих класах ліцею, проте для декого цей урочистий день був останнім днем, проведеним у рідному навчальному закладі. Тож зичимо випускникам щасливої життєвої дороги, а учням уже десятих класів успішного навчання у старшій школі!